Hakkımızda

 

dd

2003 Yılında Halı ve Mobilya sektöründe faaliyetine başlayan Tokdemir Ailesi, 2005 yılında Gıda sektörünü, 2014 yılında Telekomünikasyon ve Bilişim sektörünü ve 2015 yılında İnşaat sektörünü faaliyetlerine ekleyerek iş hayatına devam etmektedir.

2016 yılında Telekomünikasyon bölümünü Turkcell iş ortaklığıyla Tokdemir İletişim olarak ayırarak, Bilişim – Gıda – İnşaat sektörlerinde faaliyetlerimize Tokdemir Bilişim olarak devam ettirmekteyiz. 2016 Yılında Turkcell mağazasında başladığımız mağazacılık faaliyetlerimize, 2017 yılında Tokdemir Merkez binamızda perakende, toptan, teknik servis bölümlerimizi ekledik. 2017 yılı Toptan satışta çıktığımız yolda, bugün Ege / Akdeniz / Batı İç Anadolu / Kuzey Marmara bölgelerinde 14 ilde bulunan cep telefon mağazalarına, Türkiye Resmi Distribütör garantili Samsung, Apple, Oppo, Xiaomi, Huawei, General Mobile Redmi, Realme markalı cep telefonlarının tedariğini sağlamaktayız. Ayrıca Ttec, Soultech, Aiwa, JBL, Apple Orijinal, Samsung Orijinal, Xiaomi Orijinal, Huawei orijinal, KVK Orijinal aksesuar ve teknik malzeme tedariğini de sağlamaktayız.

Denizli Merkez 3 mağazamız ve merkez ofisimizde ki çalışma arkadaşlarımıza ek olarak şehir dışı toptan satış personellerimiz 2 araçla toplamda 25 personel ile siz değerli müşterilerimize yüksek kalite, güvenilir hizmet ve dürüst ahlak ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Tokdemir Bilişim ulaşmış olduğu kaliteli, güvenilir ve dürüst ahlaklı hizmet anlayışıyla bölgesinde sözü geçen Telekomünikasyon / Bilişim Perakende ve Toptancısı durumuna ulaşmıştır. İlk günkü istek arzu ve azmiyle çıktığı yolda sizlerle birlikte yürümeye devam etmektedir.

Ticari prensip ve ahlaklarını aile büyükleri ve babaları Halil İbrahim TOKDEMİR’ den alan Uğur – Tahir – Mahir Tokdemir kardeşler; edindikleri bu ahlaki ve İslami ticari prensiplerinden taviz vermeden, daha da ileriye yürümek için yola devam etmektedirler.